Movies
Ratings
1107
MegamindRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 2.0
RamboRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 2.5
DaredevilRated ★ 2.0
The CovenantRated ★ 2.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 2.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 3.0
Eight RangerRated ★ 2.5
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 3.0
ZebramanRated ★ 2.5