Movies
Ratings
16
Into the WildRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0