Titles you rated
The French DispatchRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
TessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.5