Titles you rated
NocturnalRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
The Devil's DealRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5