Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0