Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 5.0- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0