Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0