Movies
Ratings
1143
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Last WordRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0