Titles you rated
The TableRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 5.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Running ActressRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0