Series
Ratings
16
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5- The Elon Musk ShowRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5