Series
Ratings
31
SignalRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0