Movies
Ratings
496
Princess MononokeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0