Titles you rated
Angels of DeathRated ★ 4.5
Dr. SlumpRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0- Flying WitchRated ★ 4.0
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.0
Cute High Earth Defense Club Love! Love!Rated ★ 3.0
Peppa PigRated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
Space DandyRated ★ 4.0- Space DandyRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.0