Series
Ratings
12
Battle Athletes OVARated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0- El Hazard: The Magnificent World 2Rated ★ 1.5
- El Hazard: The Magnificent WorldRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 2.5- Strike Witches: Operation Victory ArrowRated ★ 1.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 1.5
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 2.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5