Movies
Ratings
708
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5