Series
Ratings
33- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0