Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0