Titles you rated
The BequeathedRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0- King and QueenRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.0- School RumbleRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 2.0
Harper's IslandRated ★ 4.0