Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Carl’s DateRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5