Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Nicholas on HolidayRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Man of MenRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
MiraiRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
GlassRated ★ 1.5