Movies
Ratings
51
ZootopiaRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0