Movies
Ratings
156
The BatmanRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 1.0
MossRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5