Movies
Ratings
258
The Two PopesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5