Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
In the Valley of ElahRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5