Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5