Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0