Series
Ratings
266
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Twisted Metal Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
BAKI-DOURated ★ 3.0
True Detective: Night CountryRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
GnosiaRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Terminator ZeroRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5