Series
Ratings
208
The PacificRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.5