Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5