Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5