Series
Ratings
119- Unknown SeoulRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.0
Show Me The Money 777Rated ★ 4.0
Show Me The Money 9Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0