Movies
Ratings
800
GhostbustersRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 3.0
Rigor MortisRated ★ 3.5