Series
Ratings
31
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0