Movies
Ratings
1201
Django UnchainedRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0