Movies
Ratings
573
Total EclipseRated ★ 5.0
OasisRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
DoubtRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
CocktailRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Fatal AttractionRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0