Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale - Part 1: The Sun FlagRated ★ 4.5
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale - Part 2: The Rainbow BridgeRated ★ 5.0
Rhythm of the rainRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
Starry Starry NightRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0