Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Turin HorseRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5