Movies
Ratings
26
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0