Series
Ratings
56- DEATH NOTERated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0