Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5- Oh! Mikey!Rated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Stay With MeRated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 3.0- To My StarRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Kamisama no EkohiikiRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0