Movies
Ratings
89
GattacaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
SabotageRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Phantom LoverRated ★ 1.5
AtonementRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0