Movies
Ratings
247
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 0.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The BeastRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5