Series
Ratings
23
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5