Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0