Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
Little MonstersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5