Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0