Movies
Ratings
289
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0