Movies
Ratings
509
The OutpostRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5
In the HouseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The CircleRated ★ 2.0
GreyhoundRated ★ 4.0
News of the WorldRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0