Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0