Series
Ratings
145- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Naked HistoryRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5